Hakkımızda

POLİGON İZMİR

BİZ ETKİLİ BİR TAKIMIZ

Poligon İzmir; geniş arazisi içinde bulundurduğu 25 metre kapalı atış poligonu, airsoft atış poligonu, airsoft kapalı ve açık eğitim alanı ve daha birçok hizmeti ile herkesin kendine uygun bir aktivite bulabileceği ve şehirden kaçıp keyifle vakit geçirebileceği kompleks bir sosyal tesistir.

Kapalı atış poligonumuz modern teknoloji ile dizayn edilerek her türlü ses ve gürültüye karşı akustik ses emici ve ses tutucu yanmaz kaplama ile kaplanmıştır. 1.sınıf Havalandırma sistemi ile poligon içerisinde biriken barut kokusu ve parçacıklarının doğrudan dışarıya atılması ve içeriye doğrudan doğal havanın verilmesi esasına göre poligon şartnamesi doğrultusunda yapılmıştır.

 • Kendi silahınız olmasa dahi poligonumuzun farklı kalibre ve modellerdeki silahları ile atış yapabilirsiniz.
 • Atış yapmayı bilmiyorsanız profesyonel ekibimizden eğitim alabilirsiniz.
 • Mağazamızda bulunan tüfek, silah ve tüfek aksesuarları ve yedek parçalarını inceleyebilir, satın alabilirsiniz.
 • Kendi silahınıza profesyonel ekibimiz tarafından bakım yaptırabilirsiniz.
 • MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

  Poligon İzmir olarak; silah sahiplerinin kullandıkları silahları tanımalarını, çalışma sistemlerini öğrenmelerini, yetkin bir şekilde kullanmalarını, emniyetli bir şekilde atış yapmalarını ve silah kullanırken emniyet kurallarının en üst seviyede uygulamalarını ve bilinçlenmelerini sağlıyoruz.
  Atıcılığın okullar ve kulüpler bünyesinde, yazılı ve görsel basın aracılığıyla, tüm kişi ve kuruluşlarla işbirliği içerisinde ülkemiz genelinde tanıtımını, sevilmesini, yaygınlaşmasını ve bir spor dalı olarak bay ve bayan her yaş grubu ile buluşturarak atıcılık faaliyetlerinde en üst seviyelere taşımaktır.
  Türkiye ve uluslararası faaliyetlerde atıcılık etkinliğini, faydasını ve başarısını artırmak amacıyla kendi uzmanlık alanında kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye’nin güvenilir ve saygın bir kuruluşu olmaktır.